Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/odpady.krakow.pl/cake/libs/model/connection_manager.php on line 84

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/www/odpady.krakow.pl/cake/libs/model/connection_manager.php on line 107
Pojemniki na Odpady


ESK Recykling

tel. 502 655 503
fax. (012) 395 37 27

E-mail: pojemniki@interia.eu
Witamy na stronie firmy ESK Recykling i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OFERTA

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem pojemników na odpady stałe - zarówno nowych jak i używanych.
Posiadamy w ofercie pojemniki na kołach, wykonane z wysokiej jakości tworzywa PEHD, dostępne we wszystkich produkowanych pojemnościach.
Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną, włączając w to również sprzedaż wysyłkową oraz możliwość transportu do klienta na terenie całego kraju.

JAKOŚĆ

Wśród konkurencji wyróżniamy się wysoką jakością oferowanych produktów oraz indywidualnym podejściem do klienta – w przystępnych cenach oferujemy pełnowartościowe używane kontenery, których wartość użytkowa nie odbiega od pojemników nowych i które mogą zostać dostarczone w dowolne miejsce na terenie całego kraju.
Wszystkie oferowane przez naszą firmę pojemniki to produkty wiodących w branży, zachodnioeuropejskich firm, przeznaczone docelowo na rynki krajów Europy Zachodniej, co przejawia się w wysokiej jakości wykonania i ich ponadprzeciętnej trwałości.

Oferowane przez nas pojemniki używane to wyroby w pełni sprawne technicznie, czyste, nie posiadające jakichkolwiek pęknięć ani uszkodzeń mechanicznych, wyposażone w solidne koła i trwałe, ocynkowane osie – ich wartość użytkowa jest 100%-owa.
W ofercie posiadamy również pojemniki nigdy nie eksploatowane (nowe) dostępne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.

DOŚWIADCZENIE

W zakresie dostawy używanych pojemników na odpady realizujemy stałą współpracę z szeregiem firm komunalnych, produkcyjnych i handlowych, jak również osób prywatnych i odbiorców indywidualnych – nasi klienci jeszcze nigdy nie zgłosili reklamacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty
Opis dostępnych pojemników wraz ze zdjęciami znajduje się w podkategoriach Menu na górze strony.


Posiadamy w ofercie pojemniki o następujących pojemnościach:
60L, 80L, 120L, 140L, 240L, 360L, 660L, 770L oraz 1100L.W razie konkretnego zapotrzebowania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.Zapraszamy do współpracy!

ESK Recykling w katalogu
Gwiazdor
Eco-Solutions Kraków Recykling, tel. 502 655 503, fax. 012 395 37 27 e-mail: pojemniki@interia.eu